Екскаватор Cat® 325F – ідеальна машина для важкої роботи

949 2017-03-29 09:15:00Асоціація підрядників Середнього Заходу в США задіяла 25-тонний екскаватор Cat® 325F в роботі над шестикілометровою зливовою каналізацією, яка є частиною великого проекту розширення дороги в Спрінгфілді, штат Іллінойс.

Девід Сміт, оператор, який працює на Асоціацію підрядників, запевняє, що правильне поєднання потужності і розміру машини значно впливає на швидкість виконання завдань. Робота з проводами, телефонними стовпами чи трансформаторною підстанцією – ця машина універсальна.  

 

Завдяки розмаху в 2,34 м і радіусу повороту задньої частини платформи в 1,72 м, екскаватор Cat® 325F може копати, розвертатися і опускати предмети на чотириметрову глибину.

Невеликий вихід противаги за кордон колії при повороті під прямим кутом (всього лише 127 мм), дозволяє вантажівкам під'їжджати ближче до машини.

Стріла екскаватора 325F розташована досить незвично для моделей Cat® – ближче до центру машини, що сприяє більшій вантажопідйомності.

«Сьогодні вранці мені потрібно було викопати кінцеву секцію, щоб встановити люк і ділянку труби, – каже Сміт. – Це було дуже просто, у мене не було ніяких проблем. Збільшена ходова частина сприяє стійкості спецтехніки». На відміну від інших моделей компактних машин, екскаватор Cat® 325F володіє повнорозмірним пристроєм захисту при перекиданні кабіни.

Д. Сміт, ділячись своїм досвідом роботи на цій моделі запевняє, що кабіни спецтехніки Caterpillar – це краще робоче місце для оператора: «Працюючи в машині весь день, ввечорі, зазвичай, відчуваєш себе втомленим. Але кабіни машин Cat® дуже комфортні і зручні. Система низького рівня шуму, висока видимість, зручний доступ до вимикачів і точок управління, повністю регульоване сидіння – все це дає можливість працювати більш швидко і продуктивно».

Інформацію розміщено на правах реклами 

Похожие статьи:
14.02.2017
1035
Гусеничні міні-навантажувачі Cat® з бортовим поворотом - лінійка машин, в яких ідеально поєднані...
12.12.2018
548
Двигуни Cat і фільтри DPF в цій лінійці пропрацювали 170 мільйонів мотогодин в реальних польових умо...
05.12.2018
514
PM620 від Caterpillar - це високопродуктивні дорожні фрези з високою маневреністю....