Підсумки 2016 року: інновації від Caterpillar

1016 2017-01-27 13:43:00

Щоденний потік новин настільки великий, що дуже легко пропустити щось важливе і цікаве. Дійсно, стає все складніше і складніше йти в ногу з часом, але компанія Caterpillar і в цьому прийде вам на допомогу. Ми зібрали найпопулярніші новини про інновації техніки Cat®, які слід знати.

«ЕРА РОЗУМНОГО ЗАЛІЗА»

Цифрові рішення дозволять підвищити продуктивність, безпеку, ефективність і прибутковість для клієнтів. На виставці Bauma 2016, найбільшій будівельній виставці в світі, Caterpillar розповіла про свою нову стратегію, метою якої є лідерство у використанні цифрових даних про роботу техніки для підвищення ефективності роботи клієнтів.


ВПРОВАДЖЕННЯ ЦИФРОВОГО ДНК CATERPILLAR

Що трапиться, якщо об'єднати дизельне паливо, техніку і цифрові дані? Ви отримаєте «цифровий ДНК Caterpillar»! Ціла серія відео пояснює, чому підприємства Caterpillar інвестують у співробітництво зі стартапами в області технологій, чому співробітники використовують безпілотники для збору цифрових даних, як інженери перетворюють ці цифри в букви і як тестують програми на автономній спецтехніці. Це відео про те, що відносини з клієнтами є головним орієнтиром цифрової стратегії Caterpillar.    
ВИХОДЯЧИ ЗА РАМКИ РОБОТИ З ЗАЛІЗОМ НА ВИСТАВЦІ MINEXPO

На виставці Minexpo International, Caterpillar виділила технологічні інновації, що сприяють успішній роботі. Багато керівників компанії відвідали виставку, щоб зустрітися з клієнтами та дилерами. Президент з групи напрямків Деніс Джонсон була головою на шоу. Про те, що ще було на MINEXPO-2016, читайте в наших попередніх новинах.


РОБОТА В ОДНІЙ КОМАНДІ З NASA

Компанія Caterpillar приєдналася до Bechtel, Brick&Mortar Ventures і Bradley University, щоб спонсорувати вирішення задачі NASA (National Aeronautics and Space Administration) - створити 3D-принтер для іншого середовища перебування. В результаті, найталановитіші інженери розроблятимуть технології, які дозволять використовувати 3D-принтер в космосі. Це дуже важливе стратегічне завдання, результат якого буде застосовуватися в найближчій експедиції на Марс. Це не перший випадок співпраці з NASA. Про решту можна дізнатися з відео на офіційному каналі Cat®. 

Щоб дізнатися про технології Cat®, доступні для вашої спецтехніки, відвідайте розділ системи автоматичного управління або зверніться до менеджерів компанії Цеппелін Україна за телефоном 0 800 300 350.
Джерело та фото: zeppelin.ua
Інформацію опубліковано на павах реклами
 
Похожие статьи:
25.01.2017
1546
На найбільшій будівельній виставці Bauma в Мюнхені (Німеччина) Дуглас Оберхельман, голова і ген...
14.02.2019
344
Навіщо потрібен S•O•S сервіс та які переваги дає проведення такого аналізу...
Новые технологии и материалы в Украине
Строительство и Архитектура в развитых странах мира