Вибір кольору для фасаду будинку

1250 2016-07-11 16:16:00


У розпалі літо. Хтось ніжиться на пляжах курортів, а хтось активно займається облаштуванням свого обійстя. Зокрема, час подбати і про дизайн та оформлення фасаду будинку. ТМ Śnieżka подбала про те, аби споживач у літній період мав змогу оновити дизайн екстер'єру свого помешкання.

 

Компанія «Снєжка-Україна» впродовж певного періоду опрацьовувала дослідження українського ринку щодо фасадних фарб, аби надати ширших можливостей фасадним виробам ТМ  Śnieżka.  Зокрема, відтепер акрилову емульсійну фарбу для фасадів Śnieżka Extra Fasad пристосовано для забарвлення у системі тонування  Śnieżka Colour System  у  кольори палітри  Śnieżka NCS CASCADE, що має 518 найрізноманітніших тонів і відтінків. Таким чином, кінцевий споживач має широкий спектр для вибору бажаного кольору для фасаду свого будинку. Нова кольорова піктограма, розміщена на лицевій стороні упаковки, - це орієнтир та підкажчик для покупця, що фарбу можна забарвлювати.   

Крім того, акрилова емульсійна фарба для фасадів Śnieżka Extra Fasad пройшла лабораторні випробовування, яку провела Акредитована Лабораторія АТ «Śnieżka», що у Польщі. Ґрунтовні дослідження з допомогою  лабораторного устаткування підтвердили якість виробу і стійкість пофарбованого покриття на атмосферні чинники на довгі роки. Таким чином, керуючись лабораторними висновками, виробник фарби надає покупцю 10-літню гарантію щодо стійкості пофарбованого покриття. 

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,                    

вул. Привокзальна, 1а                                

Тел.: +38 (03259) 60-161                            

e-mail: press.releases@sniezka.ua

www.sniezka.ua

www.vidaron.com.ua

www.acrylputz.com.ua

www.sniezkanature.com

www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

www.vk.com/sniezkaua


Джерело та фото: ТзОВ «Снєжка-Україна»

Інформацію розміщено на правах реклами 

Похожие статьи:
20.05.2016
932
Компанія «Дікергофф Цемент Україна» ділиться секретами стабільно високої якості продукці...
17.05.2017
674
Аби ремонт прослужив довше для ванн та кухонь варто підбирати фарби, які витримують умови підвищеної...
05.05.2017
601
Як повернути привабливий зовнішній вигляд та відновити експлуатаційні характеристики дерев'яної ...
Строительство и Архитектура в развитых странах мира