Помешкання у чорно-білих кольорах

1149 2016-07-06 15:39:00
Чорний і білий – це шляхетні кольори, які гармонійно поєднуються, і певною мірою презентують світосприйняття. Культура та звичаї різних народів мають індивідуальні значення і символи чорних і білих барв. Однак обидва кольори поєднує позачасова елегантність.  Оформивши інтер'єр помешкання у чорно-білих тонах, створюємо гармонійний простір, до якого з приємністю повертаємося.  Білий колір стін і невеличкі чорні аксесуари – це стильне декорування для помешкання.Захоплення чорно-білими відтінками сягає ще давніх часів. Чимало стародавніх культур надавали цим двом  кольорам виняткового значення. Зазвичай обидва відтінки були протилежністю один до одного, всупереч цьому кожен з них завжди займав у віруваннях важливе місце. Одна з найвідоміших концепцій є древньокитайська філософія  Інь-Янь, суть якої полягає у тому, що світ складається з двох протилежних начал. І водночас ці протилежності доповнюють одне одного.  Облаштування інтер'єру, використовуючи білий і чорний кольори, - це гарантія  неперевершеної стилізації, сповненої гармонії, елегантності і симетрії. Завжди так було і буде, що білий колір доповнював чорний і навпаки.

Білий – універсальний колір

Духовність, невинність, свіжість - це поняття, які найчастіше асоціюються з білизною. Білими є крила ангелів, сніжинки чи сукні молодих. Біла барва особливо асоціюється з дизайном скандинавських та японських інтер'єрів у помешканні, яким властиве прагнення до мінімалізму. Білий має свою особливість і силу: підкреслює сприйняття і не відвертає уваги від найважливіших речей у житті.   Крім того, білий має незліченну кількість відтінків. Білий – завжди поза часом, він ніколи не виходить з моди.  Вибір білого як провідного кольору у помешканні сприятиме врівноваженості.


Вирішуючи питання дизайну інтер'єру в стилі біле і чорне, стіни варто пофарбувати сніжно-білою глибокоматовою фарбою Śnieżka Super Matt, яка рекомендована для поверхонь великих розмір, оскільки вона ідеально приховає дрібні малярські дефекти.  Варто пам'ятати, що основи великих приміщень краще фарбувати виробами з матовим ступенем блиску. Таким чином покриття стін набуде елегантного кінцевого ефекту.   Матове покриття стане ідеальним тлом для глянцевих меблів.

Чорний – колір, що доповнює білий

Нюанс білого – чистий природний колір. Його відмінно підкреслює і доповнює чорний. Він у певній пропорції додає світлому інтер'єру характеру. Чорні аксесуари можемо добирати залежно від наших уподобань та смаків. Їх вибір визначатиме характер інтер'єру. Стиль чорне і біле є поза часом і модою. Він пасує як для класичного, так і для модерного дизайнерського рішення. Хоча колористика у цьому стилі обмежена двома відтінками, проте не варто боятися монотонності і перенасиченості, оскільки білий колір має свої переваги як світлий колір.


Джерело та фото: ТзОВ «Снєжка-Україна»
Інформацію розміщено на правах реклами 
Похожие статьи:
03.09.2015
2709
Комфортный ремонт: обзор удобства и быстроты покупки строительных материалов в обновленном Интернет ...
10.04.2018
1532
Каждого застройщика интересует долговечность и надежность будущей кровли, безопасность (к ней можно ...
03.04.2018
1564
Главное отличие тёплых штукатурок — отсутствие в составе песка. Вместо него идёт материал...
Новые технологии и материалы в Украине
Строительство и Архитектура в развитых странах мира