АГРОМАТ святкує 27-річчя з дня заснування

Святкування 27-річчя АГРОМАТу та 7 цікавих фактів про лідера індустрії, його засновників і співробітників
1057 31.08.2020 в 08:58


За 27 років існування АГРОМАТ перетворився з невеликого учасника ринку керамічної плитки та сантехніки в одного з лідерів індустрії. Річний оборот компанії перевищує 2,5 млрд грн.

АГРОМАТ – це справжнє місто сучасних дизайнерських ідей. Тут першими з’являються світові новинки з щорічних міжнародних виставок: iSaloni, Cersaie, Cevisama, ISH. Народжуються та розвиваються українські бренди. Зустрічаються кращі українські архітектори та дизайнери.

На сьогоднішній день мережа АГРОМАТ налічує 20 магазинів по всій Україні, магазин в Батумі (Грузія), який відкрився в 2019 році, а також інтернет-магазин.

До 27-річчя ми підготували 7 цікавих фактів про АГРОМАТ, його засновників і співробітників.


1. АГРОМАТ був заснований 1993 року п’ятьма товаришами. Всі засновники - вихідці з заводу «Електронмаш».

Сергій Войтенко, Анатолій Тадай і Володимир Рева познайомилися ще студентами в гуртожитку КПІ. Фінансовий директор Ольга Башота працювала бухгалтером на заводі, Надія Рушелюк - у відділі енергетики. Спочатку фірма займала дві кімнати в гуртожитку, які молодим підприємцям виділив директор заводу. Як і багато комерсантів, в ті роки підприємці намагалися заробляти на перепродажі дефіцитних товарів. У перший же рік отримали істотний дохід від продажів акумуляторів аграріям. Зароблені гроші почали інвестувати у житло і під час ремонтів виявилося, що якісної керамічної плитки в країні просто немає. Так виникла ідея імпортувати плитку з-за кордону. Перші контракти були підписані зі словацькими та чеськими виробниками.


2. До 2008 року АГРОМАТ був гуртовим продавцем і реалізація продукції відбувалася здебільшого через дилерів-партнерів.

Після кризи 2008 року багато дилерів покинули ринок, а компанія вирішила розвивати власну роздрібну мережу. Наразі половину доходів компанія отримує від роздрібних продажів. Але і дистрибуція активно розвивається. З АГРОМАТом працюють більше 500 активних дилерів.


3.
Найбільший в Європі спеціалізований центр з продажу плитки та сантехніки розташований в Києві на вул. Булаховського, 4. Він був відкритий у 2000 році і займає площу 16 000 кв. м. Це справжнє місто ідей для інтер’єру. Продукція представлена у вигляді готових шоу-румів. Це комплексні рішення для ванних кімнат і всього дому.

Коли клієнт приходить до АГРОМАТу, з ним працює менеджер і 3Д-візуалізатор. Вони допомагають підібрати оптимальне рішення для конкретної ситуації.


4.
За рік АГРОМАТ продає близько 7 млн кв. м керамічної плитки та більше 350 тис. одиниць сантехніки. Крім того, компанія розвиває ще 6 напрямків: меблі, освітлення, кухні, паркет, натуральний камінь та сухі суміші.


5.
АГРОМАТ має власну логістику. Автопарк компанії налічує 72 фури, які курсують по всій Європі і доставляють в Україну продукцію зі складів постачальників. Крім того, компанія має 10 розподільних центрів по Україні, що дозволяє доставляти товари покупцям в термін.


6.
Близько 1500 архітекторів і дизайнерів є членами КАДА – Клубу архітекторів і дизайнерів АГРОМАТ.


7.
В штаті компанії працює більше 1500 людей. Середній стаж роботи одного працівника в компанії 15 років. Корпоративний футбол, театр, теніс, шахи, запливи і марафони – це доповнення до класичної програми навчання і розвитку співробітників (поїздок на фабрики постачальників, виставок, лекцій, семінарів, уроків дизайну і курсів англійської).  


Завдяки ініціативі співробітників і всебічній підтримці засновників за 10 років існування футбольна команда АГРОМАТ перетворилася в Футбольний Клуб АГРОМАТ, який успішно відстоює честь країни в міжнародних турнірах. У Клубі грають 2 команди, працюють кваліфіковані тренери, йде робота над розвитком дитячого футболу. Два роки тому до свого 25-річчя компанія відкрила власне поле для міні-футболу.

Корпоративному театру АГРОМАТ 4 роки. За цей час були поставлені: «Ханума» Авксентія Цагарелі, «12 ніч» Вільяма Шекспіра, «Божевільний день, або Одруження Фігаро» П'єра Бомарше, «В джазі тільки дівчата» Біллі Уайлдера. До постановок залучаються професійний режисер і хореограф, а все інше створюється співробітниками. Вистави проходять на кращих сценах країни: в театрі російської драми ім. Лесі Українки в Києві та у Львівській Національній Опері.АГРОМАТ активно пропагує здоровий спосіб життя і вже традиційно святкує День народження проведенням цілого ряду спортивних заходів.

1-2 серпня проходив корпоративний турнір з футзалу AGROMAT CUP-2020 року, в якому взяли участь представники всіх департаментів компанії (всього 8 команд).10-16 серпня відбувся корпоративний тенісний турнір за участі співробітників і співвласника та генерального директора компанії Сергія Войтенка.13 серпня неймовірний вечір для архітекторів влаштував Клуб архітекторів і дизайнерів АГРОМАТ (КАДА). Святкували одразу дві події – День народження компанії та День архітектора.24 серпня в День незалежності України пройшли змагання з аматорського плавання «Скадовськ - острів Джарилгач». До запливу на 6,5 км долучилися 37 плавців.

Завершився місяць спорту, краси та здоров'я 30 серпня Петропавлівським напівмарафоном «Чайка», в якому могли взяти участь як дорослі (дистанції 2,5 км, 4,5 км, 10 км і 21 км), так і діти різного віку (дистанції 100 м, 400 м і 500 м).Джерело: Агромат
Інформація опублікоана на правах реклами

Похожие статьи:
27.08.2020
964
Основные виды и критерии выбора сайдинга для частных домов и дач...
03.09.2020
967
Промышленные пылесосы — залог чистоты на рабочем месте. Они способны убирать даже бетон и жидк...
Энергосбережение и экостроительство
Новые технологии и материалы в Украине