У Китаї добудовано грандіозний аеропорт з найбільшим у світі терміналом (ФОТО, ВІДЕО)

У Пекіні готується до свого відкриття аеропорт «Дасін». Площа його терміналу – майже мільйон квадратних метрів, і він вже претендує на звання найбільшого терміналу у світі
4918 27.08.2019 в 08:12«Золота зірка» відкриє двері для пасажирів 30 вересня

У Пекіні готується до свого відкриття аеропорт «Дасін». Площа його терміналу – майже мільйон квадратних метрів, і він вже претендує на звання найбільшого терміналу у світі.

Офіційне відкриття аеропорту відбудеться 30 вересня, напередодні 70-річчя створення КНР. А максимальної пропускної спроможності аеропорт досягне у 2025 році - повідомляє Build Portal.Проектували фантастично красивий аеропорт у бюро Zaha Hadid Architects. Термінал представляє собою величезну «золоту зірку» з центральним ядром і п’ятьма «рукавами». Довжина кожного з них близько 600 метрів.

Кожний «рукав» має дизайн, присвячений одному з визначних культурних явищ Китаю: шовку, чаю, фарфору, сільському господарству та китайським садам.

Вартість будівництва терміналу - 11,4 млрд. доларів США.

Аеропорт «Дасін» стане новим хабом, точкою перетину високошвидкісних залізниць, регіональних залізниць, швидкісних автомагістралей. Хаб дасть поштовх до розвитку економіки всього регіону.Читайте также:

Похожие статьи:
03.09.2019
951
Відома українська архітектурна студія Balbek Bureau завершила масштабний проект з перетвор...
10.09.2019
497
Жюри международного архитектурного конкурса единогласно выбрало лучший проект будущего Мемориального...
16.09.2019
392
В своих работах немецкий фотограф Себастьян Вайс фиксирует лучшие образцы модернисткой архитектуры с...
Строительство и Архитектура в развитых странах мира