У Китаї добудовано грандіозний аеропорт з найбільшим у світі терміналом (ФОТО, ВІДЕО)

У Пекіні готується до свого відкриття аеропорт «Дасін». Площа його терміналу – майже мільйон квадратних метрів, і він вже претендує на звання найбільшого терміналу у світі
7642 27.08.2019 в 08:12«Золота зірка» відкриє двері для пасажирів 30 вересня

У Пекіні готується до свого відкриття аеропорт «Дасін». Площа його терміналу – майже мільйон квадратних метрів, і він вже претендує на звання найбільшого терміналу у світі.

Офіційне відкриття аеропорту відбудеться 30 вересня, напередодні 70-річчя створення КНР. А максимальної пропускної спроможності аеропорт досягне у 2025 році - повідомляє Build Portal.Проектували фантастично красивий аеропорт у бюро Zaha Hadid Architects. Термінал представляє собою величезну «золоту зірку» з центральним ядром і п’ятьма «рукавами». Довжина кожного з них близько 600 метрів.

Кожний «рукав» має дизайн, присвячений одному з визначних культурних явищ Китаю: шовку, чаю, фарфору, сільському господарству та китайським садам.

Вартість будівництва терміналу - 11,4 млрд. доларів США.

Аеропорт «Дасін» стане новим хабом, точкою перетину високошвидкісних залізниць, регіональних залізниць, швидкісних автомагістралей. Хаб дасть поштовх до розвитку економіки всього регіону.Читайте также:

Похожие статьи:
03.09.2019
1080
Відома українська архітектурна студія Balbek Bureau завершила масштабний проект з перетвор...
26.11.2019
651
Архитектурная студия Dorte Mandrup A/S опубликовала визуализации проекта «Кит» - Арктиче...
07.11.2019
711
Дизайнер и архитектор Сергея Махно создал для своей семьи дом, в котором воплотил микс японской и ук...
Энергосбережение и экостроительство
Новые технологии и материалы в Украине