Творча зона у маленькому помешканні

Для занять улюбленою справою та створення необхідної атмосфери навіть у маленькому помешканні можна знайти кілька метрів та облаштувати творчу зону. Головне – бажання й деякі деталі. Тому пропонуємо ознайомитися з можливими варіантами облаштування простору своєї мрії
1479 15.08.2019 в 10:09Для занять улюбленою справою та створення необхідної атмосфери навіть у маленькому помешканні можна знайти кілька метрів та облаштувати творчу зону. Головне – бажання й деякі деталі. Тому пропонуємо ознайомитися з можливими варіантами облаштування простору своєї мрії.

Якщо вам потрібна тиша, аби зосередитися і зайнятися творчістю, а дорогий ремонт поки що не входить у плани, можна облаштувати відокремлене та тихе місце усього на кількох метрах квадратних, відгородивши його скляними чи іншими тонкими перегородками, ширмами, складними стулками, скажімо, у вітальні, спальні, дитячій – залежно від того, кому належатиме цей простір.

Творчу зону можна дуже зручно облаштувати на лоджії чи балконі, однак тоді вона потребуватиме утеплення, зате привабливий вигляд з вікна гарантовано.

Коридор також вдало підійде для творчої зони, але за умови наявності вільної «тупикової» стіни. Правда, тоді доведеться подбати про добре підсвічування і, як мінімум, придбати настільну лампу.

Якщо стеля у помешканні достатньої висоти, тоді у невеликій студії можна відвести місце для творчої зони на імпровізованому другому поверсі. Для компактного диванчика, стола і мольберта багато місця не потрібно, зате власний особистий простір гарантовано.
Творчість – це майже завжди безлад, бруд та плями. То ж, аби полегшити творчим особистостям прибирання та утримування своєї робочої зони у чистоті та порядку, варто для оздоблення обирати матеріали, які легко мити та чистити.

Так, для підлоги – керамічну плитку, лінолеум чи ламінат, а для фарбування стін – матеріали з ефектом миття. У цьому випадку незамінною є стійка до до миття латексна фарба Śnieżka Mattlatex. Забруднену поверхню, яка була покрита цією фарбою, легко мити, тому стіни довго зберігатимуть привабливий вигляд та не потребуватимуть частого перефарбовування.

Щодо процесу фарбування Śnieżka Mattlatex, то він є легким та приємним завдяки тому, що матеріал не розбризкується та має високу покривну здатність. Два шари фарби: і поверхні стін та стелі у творчій зоні виблискують чистотою та свіжістю.

У творчій зоні Вам може знадобитися латексна фарба з ефектом шкільної дошки. Покриття, створене нею, – просто фантастичне: по ньому можна легко писати і малювати стільки, скільки душа бажає, і так само очистити, витерши зволоженою ганчіркою чи губкою. Така фарба – неймовірна знахідка для облаштування, в першу чергу, дитячих кімнат чи дитячих творчих зон, а також кухонь, коридорів та інших місць інтенсивного використання. Пофарбовані ŚNIEŻKA PLATINIUM® MAGIС стіни можна використовувати як своєрідний записник для нотаток та реалізації творчих задумів з можливістю багаторазового змивання. Цікаво, що наносити фарбу можна на будь-які поверхні: цементні, цементно-піщані, гіпсові, гіпсокартонні, дерев’яні.


Источник: sniezka.ua

Інформацію розміщено на правах реклами

Похожие статьи:
12.08.2019
1926
«Galeco» в своєму асортименті пропонує не лише класичні водостічні системи, але і нестан...
15.11.2019
338
Фиброцементный сайдинг – это продукт, который облицовывает внешнюю часть вашего дома или друго...
05.11.2019
886
Проект FOMALGAUT BUILDING UNIVERSITY має намір, на паритетних умовах, об’єднати тих, хто ...