«Galeco» - симфонія водостічних систем

«Galeco» в своєму асортименті пропонує не лише класичні водостічні системи, але і нестандартні, сучасні рішення
2052 12.08.2019 в 09:58

Великі відкриття, компанії, успішні люди, які мотивують результатами своєї діяльності - велика і кропітка праця. Це справжні шедеври, це вкладення душі у справу. Іти вперед, що б то не стало на заваді, шукати натхнення в своїх проектах, натхнення в спілкуванні з своїми споживачами. Займатися тим, що тебе наповнює і дає енергію на розвиток. Компанія «Galeco», девіз якої «Посмішка дощеві», одна з таких. Лідера серед виробників ексклюзивних водостічних систем заснували в 1996 році в Республіці Польща. Широка пропозиція «Galeco» - це результат великого досвіду, накопиченого протягом усього періоду діяльності. Завдяки постійному розвитку, дослідженні потреб споживачів та задоволенні їх, компанія потрапила у низку провідних виробників водостічних систем Польщі, та з 2001 року активно розвивається на території України.
Успіх не відбувається сам по собі, він реалізовується крок за кроком на шляху досягнення своїх цілей. Так «Galeco» в своєму асортименті пропонує не лише класичні водостічні системи, але і нестандартні, сучасні рішення: це приховані системи для безкарнизних будинків Galeco BEZOKAPOWY; комплексні рішення водовідводу з плоских покрівель FLAT ROOFS; водостічні системи квадратного профілю з сталі чи пластику: Galeco STAL², Galeco PVC²; декоративний софіт найвищої якості - Galeco NOVA; класичні водостічні системи круглої форми: Galeco STAL, Galeco PVC.

Кожна водостічна система «Galeco» – це симфонія, це співзвуччя в якості, надійності та довголіття, що не просто збереже архітектурний стиль Вашого дому, але й доповнить його.

Розробляючи кожен продукт компанія «Galeco» детально продумує усі деталі, забезпечуючи якість і надійність на довгі роки. Так з’явився єдиний на ринку універсальний регулюючий кут, який дозволяє з’єднувати ринви під різними кутами, що заощадить час і гроші, оскільки не потрібно буде чекати на замовлення стандартного кута.

Всім водостічним системам компанія «Galeco» надає письмову гарантію, наприклад, на сталь 35 років, а на пластик 15 років. Також всі водостоки представлені широкою гамою кольорів, тож навіть найвибагливіший клієнт знайде собі систему до смаку.

Водостічні системи компанії «Galeco» розроблені в найвищій європейській якості, які на відмінно справляються із завданням відведення дощової води з даху. Недаром кажуть все, що зроблене з любов’ю приречене на успіх. Тому саме з компанією «Galeco» до усього можна знайти добре рішення і з посмішкою сприймати навіть найбільш несприятливу погоду.


Джерело: Galeco
Текст: Оксана Романець
Інформацію розміщено на правах реклами

Похожие статьи:
05.02.2020
1001
Чи безпечний пінополістирол, як заявляють експерти? Build Portal вирішив розібратися в міфах, фактах...
28.01.2020
1811
На что стоит обратить внимание при выборе бензопилы для дачи...
Энергосбережение и экостроительство
Новые технологии и материалы в Украине