Канатний екскаватор 7495 HD

В чому основні переваги канатного екскаватора 7495 HD
1090 06.08.2019 в 08:13
Екскаватор 7495 HD

Машини з електричним приводом

Завдяки застосуванню передових рішень, Cat створює машини з високим зусиллям черпання і малою тривалістю виймально-навантажувального циклу. Світові лідери в сфері розробки корисних копалин повністю довіряють компанії Caterpillar.

Обслуговування і тех. сервіс

Спеціальні знання та навички професіоналів з обслуговування забезпечують успішну реалізацію найскладніших проектів. Крім цього, наші фахівці систематично отримують підтримку представників Caterpillar, їх знання і досвід.Устаткування змінного струму з модулями IGBT

30-річний досвід створення екскаваторів робить Bucyrus лідером у сфері канатних екскаваторів з електричним приводом і компанія Caterpillar продовжує цю традицію. З часу початку виробництва дані машини були відмінно прийняті споживачами. Успіх моделі 7495 HD обумовлений перевагами:

  • Високим рівнем продуктивності. Екскаватори з приводом змінного струму відрізняються збільшеною швидкістю функціонування в порівнянні з обладнанням, що працює на постійному струмі. Завдяки цьому значно зменшується час зниження швидкості і скорочується час пересування робочої техніки.
  • Оптимальним коефіцієнтом технічної готовності. Канатний екскаватор 7495 HD з електричним приводом показує коефіцієнт готовності вузлів понад 98%.
  • Високим рівнем надійності. Моделі з приводами змінного струму менш чутливі до коливань напруги. Вони продовжують функціонувати при напрузі в діапазоні від -20 до -30%.
  • Продуктивністю. Привід змінного струму економить 10% електрики в порівнянні з приводом постійного струму протягом всієї експлуатації обладнання.
  • Економією витрат на обслуговування. IGBT модулі не потребують постійного обслуговування. Тех. сервіс електричних двигунів передбачає змащування і заміну підшипників протягом кожних 30 000 годин.
  • Мінімальним обсягом зберігання запасних деталей на складі. Моделям з приводами змінного струму не потрібні деталі RPC або щітки.

Джерело: zeppelin.ua
Інформацію розміщено на правах реклами

Похожие статьи:
02.10.2019
669
Компанія Caterpillar проводить дослідження, в ході яких виявляються слабкі сторони конструкцій, збир...
02.10.2019
760
Застосування системи CAT Grade для екскаваторів гарантовано покращує робочі характеристики, підвищує...
Энергосбережение и экостроительство
Новые технологии и материалы в Украине