Сім разів відміряй – один раз відріж… відрізним диском EDGE Kronenflex

Експерти Klingspor – німецької компанії з понад 125-річним досвідом роботи на ринку абразивних технологій розповідають чим вирізняються відрізні круги EDGE для сталі та нержавіючої сталі

1926 09.07.2019 в 07:53
Світ глобалізується, стандартизується й уніфікується. Між тим факт залишається фактом – безліч різноманітних деталей з будь-яких матеріалів потребує додаткової обробки від обрізки до полірування.

Епоха індустріалізації внесла свої суттєві корективи в ці процеси. З’явилися компанії, що систематизували й модернізували накопичений досвід. Серед них Klingspor – німецька компанія з понад 125-річним досвідом роботи на ринку абразивних технологій. По багатьом напрямам  компанія є безумовним лідером і локомотивом щодо запровадження в цій галузі новітніх розробок. Асортимент же просто вражає! Це понад 50 000 інструментів для шліфування, різання, фрезерування, полірування та зняття матеріалу. Щоденно на заводах Klingspor виробляється 110 000 пелюсткових тарілкових кругів, 350 000 відрізних та зачисних абразивних кругів!

Розвиваючи свій потенціал, компанія Klingspor не могла обминути такий великий ринок, як український. Саме тому в 2008 році був побудований  завод у місті Великі Мости (Львівська обл.). Компанія не обмежується лише виробництвом і реалізацією продукції, але й суттєву увагу приділяє підвищенню рівня культури споживання абразивних матеріалів. Зокрема, шляхом проведення технічних тренінгів для партнерів і кінцевих споживачів, як на території підприємства у Великих Мостах, так і на виїзді. Вони включають екскурсії по заводу (знайомство з кожним етапом виробництва), а також презентації технічних рішень для кожної галузі й тестування продукції. Для цього створено спеціально оснащений тестувальний центр та майданчик. Одночасно Klingspor пропонує необхідну підтримку з технічною консультацією та програмою навчальних курсів.


Відрізні круги EDGE
Серед величезного асортименту продукції Kronenflex® особливо вирізняються відрізні круги EDGEдля сталі та нержавіючої сталі з товщиною круга 1,2 мм. Це тонкі ріжучі диски з найкоротшим часом різання та найменшим формуванням задирок, особливо при обробці тонкостінних матеріалів. Вони проявляють свою повну продуктивність і забезпечують точні та швидкі операції різання з найменшим термічним навантаженням завдяки досконалій ріжучій здатності. І все це – з  високою безпекою, ефективністю та виробничою продуктивністю.Відрізні круги EDGE забезпечують точні та швидкі операції різання з найменшим термічним навантаженням завдяки досконалій ріжучій здатності


На будівельних майданчиках, на виробництві, та в інших місцях, де використовуються  високошвидкісні відрізні круги, несприятливі умови є звичайним явищем. Вологість, бруд та пошкодження, спричинені необережним зберіганням, можуть поставити під загрозу продуктивність і, перш за все, безпеку відрізного круга. Щоб зберегти усі переваги високопродуктивних відрізних кругів, Klingspor пропонує їх в герметичній коробці Kronenflex. Вона,  у порівнянні з картонними упаковками, значно краще захищає від пошкоджень, гарантуючи більш безпечне та сухе зберігання, тим самим підвищуючи продуктивність до 40 відсотків. Ще одна перевага – компактність, тобто можливість складання коробок одна на одну, що сприяє економії простору.


               

Якість рівня обробки поверхонь, безпечність та екологічність процесів  виробництва абразивних матеріалів – незмінні пріорітети компанії Klingspor

 

Пріоритетом для компанії є і залишається не лише якість рівня обробки поверхонь (тут взагалі ніяких компромісів немає), а й безпечність та екологічність процесів, зокрема у виробництві й застосуванні абразивних матеріалів.  

Klingspor є членом-засновником oSa®, організації з безпеки абразивних матеріалів (Organization for the Safety of Abrasives), що є добровільним об’єднанням виробників таких матеріалів. Членство передбачає виконання європейських норм безпеки для абразивних інструментів та більш суворі правила виробництва та контролю. oSa® підтверджує виконання цих вимог наданням визнаного в світі захищеного товарного знаку. Він засвідчує високу якість та підвищену надійність для користувача та певне зниження настання ризику відповідальності для виробника та продавця.   

 
 
7 критеріїв oSa®-безпека

  • Добровільне зобов’язання виробника.
  • Наявне випробувальне обладнання та компетентність співробітників виробника в області тестування на власних площадках.
  • Сертифікована система управління якістю з документально підтвердженими процесами.
  • Незалежне тестування продукції.
  • Незалежний аудит безпеки, який проводять зовнішні експерти.
  • Регулярний контроль виробництва та моніторинг продукції.
  • Безпека завдяки відстеженню всіх етапів виробництва

Джерело та фото: www.klingspor.ua
Інформацію опубліковано на правах реклами

Похожие статьи:
10.04.2018
2572
Каждого застройщика интересует долговечность и надежность будущей кровли, безопасность (к ней можно ...
01.01.2000
22
Бренд электроинструмента Dnipro-M создал линейку аккумуляторного инструмента, который дарит свободу ...
24.10.2019
1046
В отличие от дрели, перфоратор является более совершенным инструментом, выполняющим как сверление, т...