Універсальні моделі котків Caterpillar

Основні переваги та особливості котків
1007 25.04.2019 в 08:21


Котки Caterpillar

Створивши та випустивши універсальні котки серії В, концерн Caterpillar виправдав усі очікування споживачів. Різноманітність модифікацій забезпечують універсальність техніки у класі розмірів від 1,8 до 5 м. Такі моделі відмінно справляються з роботами на вулицях міст, доріжках для велосипедів, парковках, узбіччях трас, при ремонті ям тощо.Основні переваги та особливості котків

Проста експлуатація

Конструкційне рішення забезпечує відмінний огляд і високий комфорт. Вузька рама і спеціально розроблена конфігурація капота забезпечують огляд країв вальців і передньої частини котка. Конструкція рами передбачає легкий доступ за рахунок розташування поручнів і невисокої платформи. Дизайн панелі управління інтуїтивно зрозумілий, на ній розташований рідкокристалічний дисплей з підсвічуванням, герметичні перемикачі оснащені яскравими індикаторами на світлодіодах. Все це допомагає легко управляти технікою в різних умовах.

Високий рівень продуктивності

Вібросистема здатна підтримувати різні значення частоти й одну амплітуду коливань, забезпечуючи низький шумовий фон і універсальність застосування. Вальці зі збільшеним діаметром відповідають за гладкість ущільнення. Якщо модель оснащена гладкими шинами, підвищується зчеплення і поліпшується якість укладання. При зміщенні вальця на 50 мм покращується керованість під час робіт біля бордюрів та інших перешкод, а також з'являється можливість охоплення більшої зони. Варіативність виконання баласту допомагає підвищувати універсальність модифікації машини і покращувати якість робіт по ущільненню.

Найкраща система розпилення води

У системі розпилення води є один бак, різні режими розпилення і потрійна система фільтрації. Вона проста у використанні й обслуговуванні, до того ж надійна в роботі. Бак для води відрізняється великим об'ємом, тому машина може працювати без дозаправки до 12 годин. Рівень води контролюється індикатором. Під злив у баці є один отвір. Можливість застосування антифризу робить процедуру обслуговування легшою і захищає систему у холодний сезон, коли вона не використовується.

Раціональна потужність

Моделі універсальних котків CAT серії В оснащені двигунами С1,5 і С2,2. Силові агрегати відрізняються великою варіативністю налаштувань частот обертання і можуть функціонувати в економічному режимі. Всі модифікації двигунів відповідають міжнародним стандартам охорони навколишнього середовища.

Джерело: zeppelin.ua

Інформацію розміщено на правах реклами

Похожие статьи:
17.04.2019
1465
Компанія Gaffert B.V. із Нідерландів нещодавно отримала унікальний автомобіль Scania S520 8x2/*6...
23.08.2019
393
Завдяки своїм технічним характеристикам ходова частина збільшує продуктивність і термін служби машин...