Локомотиви Softronic: зроблено в Румунії, укомплектовано LAPP

Локомотиви Softronic можуть тягнути склади в два рази важче стандартних моделей
867 22.01.2019 в 08:03


Локомотиви Softronic можуть тягнути склади в два рази важче стандартних моделей. Вони обладнані системою рекуперативного гальмування, яка не має аналогів на ринку Східної Європи.


Клієнт

  
Компанія Softronic виробляє і поставляє локомотиви для перевезення залізної руди в приполярних районах Швеції. Тягова здатність електровозів Softronic досягає 3000 тонн, що робить їх одними з найпотужніших в світі. Модель Transmontana визнана на європейському рівні, вона має сертифікати відповідності агентств Румунії та Угорщини з нагляду за залізничним транспортом і є найбільш досконалим локомотивом, виробленим в Східній Європі.
 
Локомотиви оснащені сучасним сталевим каркасом (локомотивних корпусом), асинхронними тяговими електродвигунами, системою рекуперативного гальмування, тяговими електронними инверторами БТІЗ (IGBT), ефективною системою контролю і управління, світлодіодними ходовими вогнями і т.д.

Рішення LAPP


Надзвичайно суворі умови експлуатації локомотивів не могли не відбитися на кабельних з'єднаннях. Softronic вибрала постачальника, готового поставити повний комплекс продукції високої якості - LAPP.
 Для укладання в електричних шафах були використані кабелі лінійки ÖLFLEX® TRAIN 331. У зонах підвищених температур успішно застосовані кабелі лінійки ÖLFLEX® HEAT 180SiF в оболонці з силікону.
 Частина системи сенсорів була з'єднана за допомогою кабелів підвищеної гнучкості UNITRONIC® FD CP PLUS. Постійна вібрація обладнання локомотивів вимагає застосування надгнучких кабелів для кабельних мереж. У той же час висока якість зовнішньої оболонки з поліуретану захищає кабель від суворих кліматичних умов в полярних регіонах, а мідна екранує обплетення - від підвищених рівнів електромагнітних завад, властивих силовим електродвигунів. Для з'єднання кабелів були застосовані промислові роз'єми EPIC®. Деякі кабелі були захищені спеціальними поліамідними шлангами SILVYN® RILL PA6 з відповідними кінцевими фіксаторами.


Продукція LAPP для залізничного транспорту


Представництво LAPP в Румунії (LAPP Romania) взяло участь у реалізації проекту, здійснивши поставку 148 типів компонентів. Асортимент продукції LAPP для залізничного транспорту включає в себе кабелі ÖLFLEX® TRAIN, кабелі UNITRONIC® TRAIN для BUS-систем таких як MVB і WTB, кабелі ETHERLINE® TRAIN для розгортання мереж Ethernet аж до 7 категорії (Cat.7), системи фітингів і кабельних вводів SKINTOP®, захисні рукави SILVYN®, промислові роз'єми EPIC® і системи кабельної маркування FLEXIMARK®.
 
Вся продукція LAPP марки TRAIN проведена за європейськими стандартами для застосування в силових, керуючих і сигнальних ланцюгах локомотивів і пасажирських вагонів. За класифікацією HLL продукція LAPP потрапляє в усі три категорії HL1, HL2 і HL3 і відповідає або перевершує вимоги EN 45545-2.

Інформацію розміщено на правах реклами

Похожие статьи:
15.01.2019
845
 Колісний навантажувач 980L відрізняється максимальною паливною ефективністю і низькою витратою...
23.08.2019
388
Завдяки своїм технічним характеристикам ходова частина збільшує продуктивність і термін служби машин...