CAT 980L – коли технології використовуються з розумом

Завдяки високоякісній конструкції компонентів і ретельним випробуванням машини розробникам вдалося домогтися неперевершеної надійності.

712 21.12.2018 в 09:29Перевірені технології і гарантія довгої роботи

У колісному навантажувачі середньої потужності Cat® 980L грамотно використовуються перевірені технології, завдяки чому він відповідає найвищим вимогам з точки зору надійності, продуктивності і паливної ефективності, а також гарантує тривалий термін служби.

Cat® 980L відрізняється від моделі попереднього покоління підвищеною потужністю і паливною ефективністю, поліпшеними характеристиками силової передачі і гідравлічної системи, підвищеним комфортом і безпекою оператора, перевіреним на практиці Z-образним важільним механізмом і новими високопродуктивними ковшами Cat.

Для нової моделі також доступні на замовлення автоматична система регулювання тяги, вдосконалена система регулювання плавності ходу та технології Cat Connect.

Надійність Cat® 980L

Завдяки високоякісній конструкції компонентів і ретельним випробуванням машини розробникам вдалося домогтися неперевершеної надійності, міцності та високого показника часу безперебійної роботи. Посилені елементи конструкції, такі як розроблені компанією Caterpillar двигуни ACERT ™, коробки передач і мости, дозволяють знизити ризик передчасного зносу, підвищити час безперебійної роботи і скоротити експлуатаційні витрати на протязі всього терміну служби машини.

Модель 980L оснащена продуктивним і паливоефективним двигуном Cat C13 ACERT з максимальною повною потужністю 303 кВт (412 к.с.) і приблизною експлуатаційною масою 30 090 кг. У конструкції цього потужного двигуна використовуються перевірені електронні та пневматичні системи, а також системи вприску палива.

 


Продуктивність

Оновлений і вдосконалений двигун Cat ACERT наділяє модель 980L збільшеною на 5 відсотків потужністю в порівнянні з моделлю 980H, завдяки чому значно підвищується продуктивність машини і точність її реакції.

Модель 980L оснащена коробкою передач з перемиканням під навантаженням (4 передачі переднього ходу / 4 передачі заднього ходу). Дана модель оснащена високоефективним гідротрансформатором з муфтою блокування, що забезпечує ефективне профілювання та продуктивність на високій швидкості, в той час як система електронного управління підвищеної продуктивності (APEC, Advanced Productivity Electronic Control) підтримує крутний момент під час перемикання передач, забезпечуючи більш швидке прискорення на схилах і більш плавне перемикання передач в режимі прямого приводу.

ДОРОЖНІ ФРЕЗИ PM620 ГАРАНТУЮТЬ ВИСОКУ ПРОДУКТИВНІСТЬ І НАДІЙНІСТЬ

Крім того, вбудована гальмівна система (IBS, Integrated Braking System) регулює зниження передачі пропорційно необхідному гальмівного зусилля, забезпечуючи плавне зниження передачі і покращений контроль уповільнення. IBS збільшує термін служби гальм і інтервали заміни масла моста, зменшує температуру масла моста і покращує перемикання коробки передач на нейтраль, що дозволяє скоротити тривалість робочих циклів.

Великий асортимент доступного навісного обладнання і ковшів дозволяє пристосувати ці машини для виконання потрібних вам робіт. Ковші, наприклад, високопродуктивні ковші загального призначення, кар'єрні скельні ковші для важких умов експлуатації, ковші для роботи зі шлаком, ковші для роботи з відходами або ковші для дерев'яної тріски, доступні з кріпленням на пальцях або за допомогою пристрою для швидкої зміни навісного обладнання. Колісний навантажувач 980L оснащується пристроєм для швидкої зміни навісного обладнання, що збільшує його універсальність. Ковші й інше навісне обладнання, таке як вила або спеціалізовані інструменти, можна змінювати, не покидаючи кабіни.


Джерело: zeppelin.ua

Інформацію розміщено на правах реклами

Строительство и Архитектура в развитых странах мира