ДОРОЖНІ ФРЕЗИ PM620 ГАРАНТУЮТЬ ВИСОКУ ПРОДУКТИВНІСТЬ І НАДІЙНІСТЬ

PM620 від Caterpillar - це високопродуктивні дорожні фрези з високою маневреністю.
768 05.12.2018 в 09:06

Потужність і підвищений комфорт оператора

PM620 від Caterpillar - це високопродуктивні дорожні фрези з високою маневреністю і захопленням половини смуги, які знімають асфальтові та бетонні покриття по всій глибині за один прохід. Машини оснащені 6-циліндровим дизельним двигуном Cat® C18 ACERT ™ з турбонаддувом і повною потужністю 470 кВт (630 к.с.), який кріпиться за допомогою ізолюючих опор, що знижують вібрацію для підвищення комфорту оператора.

Ходова частина і система приводу

Фрези PM620 оснащені чотирма стійками. Ножні стійки з функцією автоматичного вирівнювання забезпечують плавне регулювання висоти, яке виконується в один прийом.
Машини обладнані надійною ходової системою з діагональним розташуванням каналів впуску та випуску по різні боки, що забезпечує чудове зчеплення з поверхнею. Насоси приводять у рух спрямовані в протилежні сторони гідромотори, від передньої частини до задньої і з одного боку на інший, щоб забезпечити передачу через центр ваги машини.

В екстремальних умовах система автоматичного регулювання тяги зменшує прослизання коліс, дозволяючи забезпечити велику потужність на гусеничних стрічках при одночасному надійному зчепленні з поверхнею.

Гусениці, виконані за конструкцією Caterpillar, добре себе зарекомендували, їх натяг автоматично приводиться до оптимального значення для виконання робіт. Гусениці завдовжки 1788 мм і шириною 305 мм оснащені змінними поліуретановими накладками з болтовим кріпленням для збільшення терміну служби.
Система різання

Конструкція камери різання оптимізує подачу матеріалу і знижує зношення самої камери. За переміщення бічних пластин відповідають незалежні гідравлічні циліндри, обладнані датчиками положення. Це дозволяє підтримувати бічні пластини на потрібному рівні і запобігати прилипанню сторонніх матеріалів.

Гідравлічно керований пристрій Anti-slab запобігає сколюванню дорожнього покриття. Крім того, він захищає підбиральний конвеєр і оптимізує розвантажувальний отвір в камеру ротора. Камера також оснащена розташованими праворуч навісними дверцятами, що відкриває доступ до ротора для проведення технічного обслуговування. 
Термін служби опціональних алмазних ріжучих наконечників Cat майже в 80 разів вище, ніж у їх карбідних аналогів. Алмазні ріжучі наконечники Cat гостріші звичайних карбідних, завдяки чому при їх використанні зменшується опір на системі різання, а машина може здійснювати різання швидше, підвищуючи свою продуктивність.

Разом зі зменшенням опору зменшуються витрата палива, вібрація, що впливає на оператора, і зношення машини, що, у свою чергу, скорочує витрати на експлуатацію та обслуговування.


Джерело: zeppelin.ua
Інформацію розміщено на правах реклами

Похожие статьи:
04.12.2018
595
Проведення оглядів - простий і ефективний спосіб виявлення проблем в технічному стані обладнання....
23.05.2011
434
На що варто звернути увагу, вибираючи екскаватор-навантажувач...
24.05.2019
537
Сучасні технології Caterpillar дозволяють не лише підвищити ефективність використання спецтехніки, а...
Строительство и Архитектура в развитых странах мира