КОНТРОЛЬ ТЕХНІЧНОГО СТАНУ - ЗАПОРУКА БАГАТОРІЧНОЇ РОБОТИ ТЕХНІКИ

590 04.12.2018 в 12:37

Подбайте про свою техніку – контролюйте технічний стан

Контроль техніки надає попереджувальні відомості про технічний стан машин, що дозволяє власникам обладнання складати ефективні комплексні плани обслуговування і ремонту.

Аналіз даних, за допомогою яких здійснюється контроль технічних та експлуатаційних характеристик обладнання, включає простий огляд і регулярну перевірку робочих рідин. Це дозволяє ретельно відстежувати зміни стану машин, оцінювати ризики, попереджати несправності.

За допомогою програми для аналізу робочих рідин S•O•S ви отримаєте детальну інформацію про стан мастильних і охолоджувальних рідин, необхідність ремонту компонентів та ін.

Наші фахівці, після проведення планового відбору проб відпрацьованих мастил і технічних рідин, зможуть заздалегідь виявити потенційні проблеми, тим самим знижуючи Ваші витрати, пов'язані з ремонтом і простоєм техніки.

Функція збору інформації про несправності, контроль роботи машини під навантаженням у порівнянні з часом холостого ходу, контроль за витратою і зливом палива, визначення невірного використання обладнання і необхідності навчання операторів - це і багато іншого зробить для вас система віддаленого моніторингу обладнання Product Link.

Функція аналізу історії експлуатації обладнання дозволяє переглядати всі звіти про сервісне обслуговування та рекомендації щодо проведення техобслуговування, огляду або ремонту техніки. Завдяки цій функції можна складати довгострокові прогнози роботи машин і знаходити можливості для поліпшення методів ремонту і техобслуговування.

Technical Communication HelpDesk – Online-підтримка експертів

Для довготривалої експлуатації машин не менш важлива і функція оцінки умов робочого майданчика. Така оцінка допомагає передбачити вплив ряду факторів на стан вашого обладнання в довгостроковій перспективі, включаючи методики експлуатації та ремонту, стан робочого майданчика, загальні кліматичні / сезонні умови.

Проведення оглядів - простий і ефективний спосіб виявлення проблем в технічному стані обладнання, тож не нехтуйте ним - подбайте про свою техніку!

Зверніться до наших спеціалістів за більш детальною інформацією: 0 800 300 350.


Джерело: zeppelin.ua
Інформацію розміщено на правах реклами
Похожие статьи:
29.11.2018
749
Служба технічної консультаційної підтримки створена за принципом команд що само організуються....
25.04.2019
652
Основні переваги та особливості котків...
Строительство и Архитектура в развитых странах мира