РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 39.784 EUR: 42.312
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 39.784
EUR 40.000 41.000 42.312
USD 39.420 39.830 39.784
EUR 42.150 42.750 42.312
Ми допрацьовуємо BuildPortal. Зовсім скоро він стане ще кращим!

Секрети монтажу стельового плінтуса від виконроба з 20-тирічним стажем

Як правильно вибрати стельовий плінтус і як працювати з цим матеріалом, щоб оцінити всі його переваги? Прислухайтеся до порад досвідченого майстра, щоб уникнути прикрих помилок!
1182 22.11.2018 в 07:55



Чому пінополістирол – вибір номер один для досвідченого та успішного майстра

Обираючи стельовий плінтус для оформлення стиків між стінами та стелею у приміщеннях, майстри найчастіше обирають вироби з пінополістиролу. Адже переваги роботи зі стельовими плінтусами з цього сучасного матеріалу очевидні.

1. Пінополістирол легкий: з ним неважко працювати, довго тримаючи руки вгорі, але це і не потрібно: він швидко фіксується. І навіть якщо майстер працює один, він впорається. Для полегшення задачі можна також обрати коротші панельки.

2. Цей матеріал некрихкий у порівнянні, наприклад, з гіпсовими виробами, з якими один необережний рух означає додаткові та чималі витрати, а іноді – навіть зіпсовані стосунки та втрачену репутацію.

3. Полістирол легко ріжеться. Можна використовувати різні професійні засоби – будівельний ніж, пилу для торцювання, а можна працювати навіть звичайним гострим ножем.

4. Виробляється широкий асортимент стельових плінтусів будь-якого дизайну: можна підібрати варіант під будь-яке приміщення за розмірами і стилем.

5. Пінополістирол можна ґрунтувати, фарбувати. Монтувати галтелі можливо як до оформлення стін і стелі, так і після, і на необроблену поверхню стель і стін, і вже на готову (шпалери, фарба, натяжні стелі тощо).

6. Прийнятна для всіх замовників ціна, доступність, наявність виробів українського виробництва – значна перевага цього матеріалу.

7. Галтелі з полістиролу злегка еластичні: вони просто приховають не тільки інженерні комунікації (дроти, проводи) та недоліки стіни, а й промахи майстра, що трапляються на місці стику площин стін та стелі.


Як швидко і якісно працювати зі стельовим плінтусом з пінополістиролу На що треба звернути увагу, щоб робота зі стельовим плінтусом з пінополістиролу була приємною, легкою та швидкою, а результат потішив і майстра, і господарів будинку (замовників)?

  • Спочатку треба уважно виміряти розмір (периметр) стін. Вибрати, що буде більш раціонально: 2-метрові чи менші за довжиною панелі. Закупити матеріал з невеликим запасом.
  • Отримавши матеріал, переглянути усі краї: якщо стики зім’яті, зрізати їх за допомогою кутника, пили для торцювання, ножа.
  • Зріза́ти краї треба під прямим кутом, місця «зустрічі» плінтусів у кутах кімнати – під кутом 45 градусів. Виміряти кути можна за допомогою лазера, стусла, а також працювати «на око», орієнтовно зрізаючи відрізок в 2 см.
  • Працювати з профілем з полістиролу треба обережно, пам’ятаючи, що його можна деформувати, поламати чи забруднити. Торкаємося його лише чистими руками, не застосовуємо зайвого тиску, не кладемо на нього інструментів тощо.
  • Використовувати клей можна лише без органічних складників, на всяк випадок протестувавши його перед нанесенням на невеличкому непотрібному клаптику плінтуса.
  • Клей можна використати ПВА, або будівельний з фінішною шпаклівкою, або просто шпаклівку. Змішувати треба у такій пропорції, щоб суміш не стала занадто рідкою. Зручно використовувати тубу від силікону, видавивши дно і заправивши в неї клейову суміш за допомогою шпателя.
  • Невелику кількість клею обережно наносимо на тильну сторону плінтуса на обидві прилеглі поверхні, або лише на один бік (наприклад, коли на стелі натягнуте полотно).
  • Першу планку кріпимо від кута. Треба притиснути плінтус на хвилину. Так продовжуємо по всій кімнаті.
  • Для тимчасової фіксації кутів (до застигання клею) можна використовувати скотч або тоненькі голки з медичних шприців, які потім обережно знімаються, а дірочки маскуються шпаклівкою в тон.
  • У разі, якщо на плінтусі є малюнок, треба підбирати співпадаючі елементи. Потрібно намагатися зробити всі кути у кімнаті однаковими.
  • Якщо плінтус монтується на голі стіні, щілини під і над ним замазуються герметиком чи шпаклівкою, а потім обережно сирою губкою чи мокрою рукою прибираються усі недоліки.

Сподіваємося, ці прості поради від досвідченого майстра стануть вам у нагоді!

Надійний український виробник стельових плінтусів і не тільки

Усі ці поради найкраще спрацюють, якщо обраний матеріал буде якісний, від надійного виробника. Наприклад, українська компанія «Добра справа» відмінно зарекомендувала себе на ринку нашої країни, випускаючи якісні і доступні вироби з полістиролу для внутрішнього оздоблення приміщень – стельові плінтуси, розети, плити, утеплювачі.

Компанія вже не один рік тішить майстрів та замовників ремонту доступною продукцією європейського рівня якості. У наявності завжди широкий асортимент стельових плінтусів, також є можливість виробництва товарів на замовлення.

Бажаємо легких та вигідних ремонтів!

Джерело: plintus-ds.com
Інформацію розміщено на правах реклами
Похожие статьи:
15.11.2018
1252
Выбирая уличную ограждающую систему для дома, каждый покупатель желает приобрести качественное и кра...
27.02.2024
1599
Узнайте больше о разновидностях и главных характеристиках строительного песка...
26.12.2023
2443
PENETRON представив інноваційні матеріали, що проникають глибоко в бетон, увʼязуючи елементарні...
0001