Міні навантажувачі Сat® серії D - необмежені можливості

640 2018-10-26 07:56:00


Електрогідравлічна система міні-навантажувачів Cat® серії D надає можливість точного, ефективного управління, яке не вимагає зусиль, а також має високий ступінь гнучкості налаштувань з урахуванням вподобань оператора. Вбудовані функції, такі як безперервний потік, повзуча швидкість, самовирівнювання у двох напрямках, а ще функція повернення в положення копання, максимізують продуктивність і ККД.Особливості управління в навантажувачах серії D

  • Неперервний потік і повзуча швидкість. Для серії D характерне легке управління гідромеханічним навісним обладнанням внаслідок автоматизації безперервного потоку гідросистеми і лінійного зменшення швидкості трансмісії при збереженні повної потужності гідросистеми.
  • Функція повернення в положення копання. Зменшується тривалість робочого циклу, повертаючи підйомні важелі і ківш в заздалегідь задане положення натисканням кнопки.
  • Удосконалене індивідуальне налаштування дисплея. Оптимізується управління за допомогою 11 індивідуальних налаштувань, включаючи головний привід і чутливість навісного обладнання. Можна встановити до 50 кодів безпеки і використовувати дисплей для перегляду камери заднього виду.
  • Самовирівнювання в двох напрямках. На відміну від систем, що пропонують інші виробники, система електронного вирівнювання в двох напрямках Cat управляє навантаженням як під час підйому, так і опускання, а електронне уповільнення амортизує підйомні важелі при опусканні в кінці циклу, пом'якшуючи різкі зупинки.
  • Два варіанти управління. Cat вперше надає заводські варіанти ручного і ножного управління для міні-навантажувачів, малогабаритних гусеничних навантажувачів і навантажувачів підвищеної прохідності серії D, надаючи можливість вибору кращої схеми управління.

 

Вбудовані функції забезпечення комфорту і інтелектуальні системи управління дозволяють працювати на міні-навантажувачах серії D з максимальною продуктивністю протягом всього дня. Простора і ергономічна кабіна з герметичною цільною конструкцією створює чисту і тиху середу. Варіанти системи кондиціонування повітря і сидіння з пневмопідвіскою разом з панорамним оглядом створюють ідеальний комфорт. Сидіння обладнані високою спинкою і системою підігріву, що забезпечує неперевершений рівень комфорту як у закритій кабіні, так і під навісом. Сидіння, доступне в варіантах обробки шкірзамінником або тканиною, обладнано джойстиками для полегшення регулювання і підвищення ергономічності.Інтелектуальна система управління перетворює педаль акселератора в педаль сповільнювача на максимальних обертах двигуна, забезпечуючи рівномірний рух і підвищену ефективність. Рівномірність подачі палива компенсує коливання педалі акселератора при русі по нерівній поверхні. Амортизація підвіски навісного обладнання зменшує розгойдування вантажу, що перевозиться і підвищує надійність його утримання. Система автоматично включається після досягнення порогової швидкості активації, яка встановлюється за допомогою багатофункціонального дисплея.

  

Ознайомтеся детальніше з моделями міні-навантажувачів серії D в розділі Міні-навантажувачі.

Джерело: zeppelin.ua
Інформація опублікована на правах реклами

Похожие статьи:
24.10.2018
760
Інженери Cat® розробили набір інструментів, які входять в систему Minestar ™...
26.03.2011
397
Грейферний пристрій GSM оснащено захисною рамою і захисними трубами, які продовжують час експлуатаці...
21.03.2019
476
В чому полягають основні переваги трубоукладальників CAT®...
Новые технологии и материалы в Украине
Строительство и Архитектура в развитых странах мира