Якісні шлагбауми та автоматика для воріт CAME в Києві - розглядаємо асортимент разом із Ворота 24

642 2018-10-08 11:41:00

Обладнання від італійського заводу знають у всьому світі, адже пристрої, що випускаються на ньому, відрізняються оптимальними технічними параметрами. Найбільшого поширення на ринку України набула автоматика на ворота різних типів, а також сучасні шлагбауми CAME.


Виробник любить радувати клієнтів новинками, тому постійно розширює асортимент своїх модельних рядів. У цій статті «ВОРОТА 24» розкажуть, які системи управління та контролю доступу можна замовити в 2018 році.

Функціональна автоматика для відкатних воріт

Для того, щоб власники в'їзних систем могли легко управляти ними за допомогою пультів, пропонується кілька варіантів спеціалізованого обладнання. Приводи для відкатних брам представлені в серіях ВХ і ВК (містять по 3 моделі), а також пристроєм BY-3500T. Вироби з лінійки ВХ здатні управляти стулками вагою до 0,8 т.

Avtomatyka dlya vidkatnykh vorit CAME u Kyevi

Для найбільш інтенсивної експлуатації підходить модель 246, яка при необхідності може працювати від акумулятора. Пристрої оснащені системами для аварійного розблокування та спеціальними дверцятами, що запобігають потраплянню пилу.

Механізми ВК працюють з оптимальною інтенсивністю: вони здатні керувати габаритними полотнами масою до 2,2 т. BY-3500T є найбільш потужним приводом для зсувних воріт: він здатен самостійно діагностувати пристрої безпеки. Роботу цієї моделі забезпечує посилена механіка та трифазне живлення від електрики. Технічні параметри наведені в таблиці:Автоматика для розпашних воріт – популярні моделі

Виробник CAME пропонує безліч електричних приводів для двостулкових брам. Так, пристрій KRONO є найбільш популярним рішенням для управління розпашними воротами в Україні. Його головні переваги – оптимальна потужність, тихе функціонування та невибагливість у техобслуговуванні.

Вироби з модельного ряду ATI ідеально підходять для обладнання часто експлуатованих промислових брам зі стулками до 5 м в ширину. Привід важільного типу із вбудованими мікровимикачами FAST також має величезний попит: він ідеально підходить для габаритних стовпів.

Пристрій FERNI відрізняється високою потужністю та тихою роботою. Автоматика на ворота FROG при оснащенні аксесуаром FL-180 дозволяє стулкам відкриватися на 180°. Варто відзначити, що таке обладнання надійно захищено від вандалів, має водонепроникний корпус і являється прихованим.Автоматика для гаражних воріт, яка має найбільший попит

Підібрати пристрій для управління підйомною секційною брамою зовсім не складно. Головне, що слід знати – габарити полотна та необхідну інтенсивність роботи обладнання.Обидва вироби мають лаконічний привабливий дизайн та оснащення вбудованим освітленням. Вони ідеально підходять для управління як побутовими, так і промисловими воротами відповідних розмірів.Автоматичні шлагбауми з оптимальними характеристиками

Представлені системи контролю доступу мають різну довжину стріл і комплектацію, але їх об'єднує один загальний показник – циклічність 100%.На вибір пропонуються різні варіанти комплектації. За бажанням замовника в набір входитиме LED-підсвітка «дюралайт». Вона має червоно-зелений колір, а розмір підбирається в залежності від моделі пристрою та його габаритів.

Avtomatychnyy shlahbaum CAME u Kyevi

Як замовити автоматику до воріт та шлагбауми від італійського заводу CAME у Києві?

Оберіть необхідне обладнання з асортименту товарів в інтернет-магазині vorota24. com.ua та просто додайте його у кошик. Оформити замовлення можна безпосередньо через сайт або ж за телефонами +38 (050) 441-21-75, +38 (067) 693-70-77. Уважно стежте за нашими акційними пропозиціями – купуючи ворота для гаража чи у двір, можна отримати високоякісний електричний привід практично задарма! Бажаєте дізнатись більше, подивитися на продукцію та отримати максимально докладну консультацію? Тоді обов’язково відвідайте шоу-рум «ВОРОТА 24 Київ» за адресою: вул. Кирилівська, 69-В, офіс 127.
Джерело: «ВОРОТА 24»
Інформацію опубліковано на правах реклами


Похожие статьи:
24.09.2018
575
Встретить сегодня многоэтажное или малоэтажное строительство без применения плит перекрытия практиче...
25.03.2019
384
Компания Ceetrus Ukraine строит во Львове уже третий «Ашан» и первый в новом формате sup...
Новые технологии и материалы в Украине
Строительство и Архитектура в развитых странах мира