Монтаж та ущільнення дахового вікна: Комплексні рішення для економії часу та витрат

Дахове вікно підвищує енергоефективність будівлі та знижує енерговитрати
865 14.09.2018 в 09:26Вже з першими осінніми днями у кожного власника приватного будинку з мансардою виникає питання заощадження коштів на опаленні взимку. Стіни та дах утеплюють ще на етапі будівництва. Природнє освітлення забезпечують завдяки монтажу дахових вікон. Враховуючи досить холодні українські зими, енергозберігаючі дахові вікна допоможуть зменшити витрати на опалення. Єдиною умовою 100%-ої ефективності таких вікон є якісний монтаж та належне ущільнення.

Компанія FAKRO, європейський виробник дахових вікон, пропонує «теплі рішення», які мають на меті підвищення енергоефективності та зниження енерговитрат.

В асортименті доступні енергозберігаючі вікна, виготовлені згідно з вимогливими європейськими стандартами. Кожне вікно оснащене  енергозберігаючим склопакетом, що сприяє збереженню тепла і відповідно зменшенню витрат на опалення.

Виробник рекомендує підібрати спеціальні монтажні комплекти та коміри, які дозволять надійно утеплити місце стику коробки вікна із конструкцією даху. Саме це місце найбільше піддається дії холоду та проникненню вологи.

Стандартно вікно FAKRO укомплектовано ущільнюючим коміром, який слід обирати відповідно до виду покрівельного матеріалу:  ES – для плаского, EZ – для профільного, EH – для високопрофільного покрівельного матеріалу. Такий комір виготовлено з алюмінію, проте можна індивідуально замовити із міді чи титано-цинку.

Комір потрібний для щільного з’єднання вікна з даховим покриттям, для правильного відведення води та снігу. У будь-якого офіційного дилера ви можете придбати усі монтажні аксесуари необхідні для якісного виконання запланованих робіт. Фірмові монтажні аксесуари XDP та XDK – комплексне рішення компанії FAKRO.

Монтажний комплект XDP слугує для проведення гідро- та термоізоляції навколо вікна. Комір виконаний із мембрани EUROTOP, яка відзначається високими паропропускними властивостями.  До комплекту включено термоізоляційний шар виконаний з натуральної овечої вовни. Валики та блоки різного діаметру надійно захищають від проникнення холоду. 

Повноцінна ізоляція гарантовано захищатиме від пропускання вологи чи тепла за умови застосування комплексного рішення, яке захищатиме як від зовнішніх чинників (XDP), так і від внутрішніх (XDS). Саме для заспокоєння численних клієнтських запитів було створено комплект XDK, який складається із комплекту XDP та додатково із коміра XDS.


Пароізоляційний комір XDS - монтується зсередини приміщення довкола відкосів. Це надійний бар’єр, який захищає ізоляційну вовну від вологи, котра зменшує її термоізоляційні властивості.  Будь-які нещільності потрібно усунути. Краї коміра прикріплюються у спеціально відфрезеровану канавку в рамі, попередньо підготовлену для монтажу відкосів. Комір виготовлено з поліетиленової плівки. Комплекти доступні у всіх розмірах, що відповідають розміру вікон із асортименту.

Варто окремо згадати про ущільнюючий комір EH_-AT Thermo . Це ширший порівняно зі стандартним комір, який складається з чотирьох частин із утеплюючим матеріалом, елемента для відведення конденсату, фабрично приклеєних ущільнюючих клинів тощо. Такий комір можна монтувати не тільки з енергозберігаючими вікнами, але й з суперненогозберігаючими чи пасивними вікнами.

Правильний монтаж із фірмовими аксесуарами дозволить забути про холод, насолодитися теплом та затишком у своїй оселі. 


Источник: FAKRO
Информация опубликована на правах рекламы

Похожие статьи:
19.07.2018
2608
Капитальное строительство или ремонт немыслимы без надежного утепления и обеспечения тепло- и шумоиз...
07.03.2019
1984
Цемент перетворив світ, але тепер загрожує зруйнувати навколишнє середовище. Зараз у світі йде борот...
05.03.2019
3158
Бетон використовується повсюди навколо нас, але це погано для планети, бо він генерує велику кількіс...