Одна компанія, одне ім’я – по всьому світу

1728 2018-05-02 09:43:00


Використовуючи ім’я LAPP – великими літерами і без «додатків» – родина Lapp підкреслює свою міжнародну приналежність як лідируючого постачальника з’єднувальних рішень. В майбутньому, локальні компанії будуть проводити свою діяльність під єдиним ім’ям без ніяких приписів. 

Повідомлення дуже просте – одне ім’я і один логотип для цілої компанії, що пропонує своїм клієнтам однаково високий рівень обслуговування на всі часи, незважаючи на те, де вони знаходяться. В майбутньому родинне прізвище буде віддзеркалювати – фокус на успіху, фокус на клієнтах, інноваціях та сім’ї.

Новий фірмовий стиль LAPP відповідає переходу компанії від ролі виробника кабелів до постачальника комплексних рішень. Приписи, такі як "Kabel", "Cable" або "Cablo", які раніше використовувалися в багатьох країнах з початку заснування компанії в 1959 році, зникнуть.

В попередні роки LAPP успішно перетворилась в постачальника комплексних рішень та брендованих продуктів для багатьох індустрій та застосувань; що доведено прекрасними результатами минулого фінансового року у вигляді зростання товарообігу на 13,9 %.

"Час саме зараз взяти єдине ім’я і єдиний логотип по всьому світу, щоб згуртувати всі наші компанії", - пояснює генеральний директор LAPP Holding AG пан Андреас Лапп. Клієнти та їхні потреби стоять біля витоків цього рішення.

"Наразі вже неважливо в якій країні знаходяться наші клієнти, купляючи нашу продукцію або куди її має бути доставлено – ми довгий час працювали як міжнародна команда і це логічний крок, який віддзеркалює нашу глобальну зовнішню ідентифікацію. І це саме те, чого від нас очікують наші клієнти", - продовжує Андреас Лапп.

Зміни – не тільки логічний крок в розвитку компанії, але й спільне рішення сім’ї – LAPP залишається LAPP. Це шлях, який був започаткований зміною поколінь в 2017 році, коли Матіас Лапп, представник третього покоління засновників компанії, взяв на себе роль виконавчного директора в таких регіонах як: Європа, Африка, Близький Схід та Південна Америка.

 

Про LAPP:

LAPP – це один з найбільших постачальників інтегрованих рішень та комплектуючих в сфері кабельних з’єднувальних технологій зі штаб-квартирою в Штутгарті, Німеччина.  Портфоліо компанії включає стандартні та гнучкі кабелі, промислові конектори та кабельні системи, індивідуальні кабельні рішення, продукти для автоматизації, роботизації для "розумних" виробництв майбутнього та аксесуарів. Основний ринок LAPP – це машинобудування, будівництво та/або модернізація виробництв. Іншими ключовими ринками є харчова промисловість, енергетичний та транспортний сектор.

LAPP залишається в неперервній родинній власності з 1959 році. В 2016/17 фінансовому році консолідований дохід компанії склав 1,027 мільйонів євро. На сьогодні в LAPP на 17 виробничих майданчиках та в 40 торгівельних компаніях працює приблизно 3,770 співробітників по всьому світу. Також LAPP співпрацює з більше ніж 100 іноземними компаніями представництвами.Джерело: LAPP

Інформацію розміщено на правах реклами

Похожие статьи:
19.04.2018
911
Цегла і метал усе частіше поступаються деревині, коли йдеться про вибір матеріалу для огорожі. Дерев...
22.03.2011
361
Компания Ceetrus Ukraine строит во Львове уже третий «Ашан» и первый в новом формате sup...
Новые технологии и материалы в Украине
Строительство и Архитектура в развитых странах мира