Особливості екскаватор-навантажувачів серії Cat® F2

784 2017-10-04 09:53:00

Надійність, потужність і продуктивність - саме ці особливості диференціюють Caterpillar серед десятків інших виробників спецтехніки. В екскаватор-навантажувачах Cat® F2 зібрані найбільш вдалі рішення розробників компанії, за рахунок чого клієнти, які вже придбали техніку, впевнені в правильному виборі. Що ж відрізняє нову серію спецтехніки?

Нова серія екскаватор-навантажувачів Cat® обладнана надзвичайно потужною гідравлічною системою, яка відрізняється високою чутливістю до навантаження на поршневий насос. На моделях серії F2 також передбачений обмежувач крутного моменту, який запобігає заглохания двигуна і збільшує продуктивність насоса. Дані конструктивні заходи дозволяють забезпечити:

  • саморегулювання по навантаженню;

  • швидку реакцію на навантаження;

  • плавну модуляцію при використанні декількох функцій;

  • високу паливну економічність;

  • нижчу чутливість до оборотів двигуна, в порівнянні з системами з відкритим центром і шестерними насосами;

  • низький рівень шуму і теплоутворення.


  

Нова система управління потужністю Advanced Power Management System, встановлена на моделях серії F2 дозволяє істотно скоротити витрату палива з мінімальною втратою продуктивності за рахунок зниження оборотів двигуна (підтримується така ж гідравлічна витрата). Система призначена для роботи з екскаваторним обладнанням.

Керування напрямком рухом, блокування диференціала - тепер все на одному джойстику управління стрілою фронтального навантажувача. 100% блокування диференціала, а не диференціал підвищеного тертя - ще одна перевага Cat®.

Кабіна нових екскаватор-навантажувачів Cat® F2 має плоскі стекла для збільшення внутрішнього простору і зменшення вартості їх заміни. Зручне крісло і ергономічне розташування органів управління дозволяє оператору працювати з максимальною продуктивністю протягом всієї зміни.

Екскаваторна установка має S-подібний профіль, що дозволяє полегшити роботу при роботі над перешкодами і при навантаженні самоскидів. Кут повороту ковша 205 градусів. При цьому не потрібно переставляти пальці.

Мости, що обслуговуються. Капот двигуна, що повністю відкривається. Регулювання накладок напрямних без розбирання. Широкий асортимент навісного обладнання. Все це спрощує експлуатацію і дозволяє використовувати екскаватор-навантажувач нової серії для вирішення будь-яких завдань галузі.

Завантажте детальний опис особливостей екскаватор-навантажувачів Cat®F2, щоб дізнатися більше про переваги різноколесних та рівноколесних моделей нової серії.  Джерело: zeppelin.ua
Інформацію опубліковано на правах реклами

Похожие статьи:
02.10.2017
779
В чём особенности работы автомобиля-мультилифта с системой сменных кузовов...
10.10.2018
405
Навантажувачі Caterpillar відрізняються великою зносостійкістю комплектуючих і високоякісним укомпле...
19.09.2018
437
У розробці нового модельного ряду екскаваторів Cat® був застосований інноваційний підхід...
Новые технологии и материалы в Украине
Строительство и Архитектура в развитых странах мира