Міні-навантажувачі з бортовим поворотом Cat®

773 2017-09-28 08:58:00

Ідеальне співвідношення продуктивності, вантажопідйомності та компактних розмірів, що дозволяє вільне маневрування при дефіциті простору на будівельному майданчику - головні особливості гусеничних міні-навантажувачів Cat® з бортовим поворотом.

Навантажувачі Caterpillar відрізняються великою зносостійкістю комплектуючих і високоякісним укомплектуванням техніки. Гусенична ходова частина міні-навантажувачів гарантує оптимальний рівень тиску, який машина створює на поверхню ґрунту. У зв’язку з цим, їх досить часто використовують для здійснення робіт на складних обмежених ділянках та неукріпленому ґрунті. 

  

Дана спецтехніка використовується в комунальному господарстві, будівництві, сільському господарстві, лісових господарствах, морських і річкових портах.

ПЕРЕВАГИ МІНІ - НАВАНТАЖУВАЧІВ CATERPILLAR:

  • регульовані ланцюги бортових передач, короткі вали з подвійними конусними підшипниками, що знижує витрати на володіння;

  • просте управління, яке дозволяє навіть недосвідченому оператору ефективно виконувати поставлені задачі;

  • зручність технічного обслуговування: продуманість розміщення сервісних точок (фільтрів, заправних горловин, радіаторів, і т.д.);

  • оснащення пристроями швидкої заміни навісного обладнання.

Міні-навантажувачі Cat® оснащені унікальним дисплеєм, за допомгою якого можна регулювати чутливість приводу, чутливість робочої гідросистеми, задавати швидкість руху, швидкість спрацьовування системи підресорювання робочого обладнання і налаштовувати багато інших параметрів. Крім того, на дисплей можна вивести зображення з камери заднього виду, поліпшивши оглядовість.

  Моделі виділяються робочими особливостями, що разом з запропонованим вибором додаткового навісне обладнання Caterpillar, дозволить придбати потрібну машину для вашого підприємства з високою продуктивністю, універсальністю та, звичайно, за доступною ціною. 

Проконсультуватися щодо найбільш оптимальної моделі можна у представника компанії Цеппелін Україна за номером 0 800 300 350.

Джерело: zeppelin.ua
Інформацію опубліковано на правах реклами

Похожие статьи:
07.09.2017
708
Какие бренды изменили свои позиции в рейтинге на украинском рынке по результатам августа...
10.10.2018
439
Навантажувачі Caterpillar відрізняються великою зносостійкістю комплектуючих і високоякісним укомпле...
19.09.2018
444
У розробці нового модельного ряду екскаваторів Cat® був застосований інноваційний підхід...
Новые технологии и материалы в Украине
Строительство и Архитектура в развитых странах мира