Вчимося правильно фарбувати флізелінові шпалери

966 2017-07-13 08:22:00
Власникам помешкань, які в оздобленні інтер’єру віддають перевагу шпалерам, варто зупинити свій вибір на флізелінових, оскільки за потреби та бажання їх можна легко перефарбувати, таким чином оновивши інтер’єр приміщення. Окрім того, флізелін – екологічний матеріал, який виготовляють на основі целюлозних волокон, і шпалери не містять ПВХ, хлору та інших компонентів, які згубно впливають на здоров’я людини. Матеріал має двошарову структуру, завдяки якому формується будь-який малюнок. Окрім того, міцна основа флізелінових шпалер дає змогу перефарбовувати їх до 5-10 разів залежно від фактури, що значно дешевше, ніж наклеювання нових шпалер.

Флізелінові шпалери не бояться води, не деформуються у процесі експлуатації, не змінюють своїх розмірів, мають високу стійкість до механічних пошкоджень та високий рівень пожежобезпеки, чудово пропускають повітря й дають змогу стінам «дихати».

Флізелінові шпалери – ідеальне рішення для старих споруд та будинків, які піддаються усадці. Таким чином, мікротріщини на стінах завдяки шпалерам залишаються невидимими, а самі шпалери зберігають свій первинний вигляд та не рвуться.

Отож, для охочих часто змінювати інтер’єр помешкання, які не люблять переклеювати шпалери, флізелінові стануть оптимальним рішенням. Варто лише правильно обрати матеріал для фарбування та оволодіти нескладною технологією проведення робіт.

Матеріали
Відомо, що від типу обраної фарби залежатиме не лише зовнішній вигляд, а й довговічність та зносостійкість шпалер. Фахівці радять обирати фарби на водній основі. Зокрема, варто звернути увагу на латексні, оскільки ці фарби завдяки своїм високотехнологічним складникам утворюють міцне покриття, яке до того ж можна мити.

Після вибору фарби для нанесення на шпалери залишиться лише визначитися з бажаним кольором.Латексна фарба для шпалер
Компанія «Снєжка-Україна» для фарбування флізелінових шпалер пропонує готову латексну фарбу для інтер’єрів Śnieżka Nature, яка завдяки спеціальним складникам має високу адгезію з основою, утворює міцне та стійке матове покриття, абсолютно безпечне для здоров’я, що дає змогу стінам «дихати». Виріб отримав Сертифікат Національного інституту гігієни Польщі.

До того ж, Śnieżka Nature має високу покривну здатність та досить економні витрати (1 л на 14 м кв.). Фарбу легко наносити, тому виконання роботи з фарбування під силу кожному, хто не хоче зволікати із запланованим ремонтом.

Технологія фарбування
Фарбують шпалери лише після повного висихання після наклеювання. Відтак перед фарбуванням варто нанести виріб на невеликій ділянці, аби переконатися, що колір та властивості поверхні відповідають очікуваним вимогам. Для роботи використовують валик з довгим ворсом, за допомогою якого вдасться добре пофарбувати рельєфну поверхню шпалер.

Варто зазначити, що у процесі роботи фарбу не потрібно розбавляти, оскільки вона готова до застосування. Але перед початком робіт її потрібно ретельно перемішати. Колір можна обрати із 56 можливих варіантів. Тож фарбу Śnieżka Nature рівномірно наносять на поверхні стін, оздоблених флізеліновими шпалерами, зверху вниз. Валиком роблять кілька вертикальних рухів з невеликим натиском, останні виконують в одному напрямку.

Для отримання рівномірного покриття фарбу слід нанести 2 рази. Місця стиків стельового й підлогового плінтусів, а також кути краще фарбувати пензлем, попередньо захистивши їх будівельним скотчем. Фарбування виконують за температури навколишнього середовища та основи – від +10 до +30°С, уникаючи протягів. Покриття набуває міцності та стійкості до миття через 28 днів після завершення фарбування.

Нарешті настав час оцінити результати своїх зусиль та повною мірою насолодитися свіжістю та чистотою.Джерело: sniezka.ua
Інформацію опубліковано на правах реклами

Похожие статьи:
13.07.2017
916
В чём преимущество вентиляционной системы Флексивент и как происходит её монтаж...
25.01.2019
639
Які твердження про вентиляцію є правдивими, а які - ні...
09.01.2019
499
Распашные ворота пользуются значительной популярностью с давних времен - они очень дешевые в изготов...
Новые технологии и материалы в Украине
Строительство и Архитектура в развитых странах мира