На що звернути увагу при виборі гідромолоту?

691 2017-07-13 08:11:00

Ефективна експлуатація обладнання можлива лише за умови використання інструмента, який правильно підібрано під потреби вашого підприємства. Часто вважається, що чим гостріше – тим краще. Але це не так. У деяких випадках використання тупої піки дозволить отримати набагато більший ефект, ніж робота гострим зубилом.

ПРИ ВИБОРІ ІНСТРУМЕНТА СЛІД ЗВЕРНУТИ УВАГУ НА ТАКІ КРИТЕРІЇ:

Вага екскаватора

Існує декілька способів визначити правильну корисну вагу, якими зазвичай користуються механіки. Але для полегшення розрахунків достатньо запам’ятати: гідромолот не повинен перевищувати 10% від ваги машини.

Витрата гідравлічної рідини

Цей параметр повинен відповідати продуктивності насосного агрегату екскаватора.Робочий тиск гідромолота

Тиск насосного агрегату базової машини і робочий тиск гідромолота повинні бути однаковими. Якщо тиск насосного агрегату екскаватора більше на 10%, то на напірній лінії гідромолота повинен бути запобіжний клапан, який регулює тиск до робочої величини.

Продуктивність

Визначається силою удару, помноженою на частоту ударів. Дані показники складно визначити в реальних робочих умовах, тому багато виробників і продавців завищують ці дані. При виборі гідромолота краще орієнтуватися на масу молота і діаметр піки.

Конструкція гідромолота

Чим менша кількість деталей, ущільнень, різьбових з’єднань, консольних виступів на зовнішній стороні, тим надійніше молот.

Простота обслуговування і ремонтопридатність

Чим простіше підібратися до місць змащення, підключення шлангів, заміни робочого інструменту, тим зручніше його обслуговувати. Краще обирати моделі з автоматичним змащенням.

Ремонтопридатність гідромолота залежить від можливості заміни втулок, діафрагми акумулятора і гідророзподільника без повного розбирання молота.

  

Ознайомтеся з технічними характеристиками гідромолотів Cat®, щоб вибрати інструмент, який максимально підходить вимогам вашого підприємства.

Щоб дізнатися більше про те, як правильно обирати і обслуговувати гідромолот, та продовжити термін експлуатації інструменту на 30%, перейдіть на Блог будівельної і дорожньо-будівельної спецтехніки.Джерело: zeppelin.ua
Інформацію опубліковано на правах реклами

Похожие статьи:
12.07.2017
791
У чому переваги гусеничного екскаватора Cat® 320D2 GC під час використання...
14.02.2019
331
Навіщо потрібен S•O•S сервіс та які переваги дає проведення такого аналізу...
Новые технологии и материалы в Украине
Строительство и Архитектура в развитых странах мира